Marjolein De Wit-Oudsen

Mijn naam is Marjolein. In februari 2019 verloren wij onze gezond geboren dochter. Ze was 1 maand jong toen ze overleed aan de gevolgen van gecompliceerde Kinkhoest. Thuis komen in een leeg huis, met lege armen is het ergste wat er is. Onbeschrijfelijk! Ik besloot mijn droom te gaan volgen en mensen te geven wat ik kreeg: foto’s van haar laatste reis. Ik ben gestart als afscheidsfotograaf en richt me vooral op het geven van een herinnering. Ook al is die nog zo zwaar. Er is nergens zoveel liefde als op een uitvaart. Ik ben er graag voor je!

Facebook @fotograafmarjolein
Instagram @fotograafmarjolein

Bedankt voor je vertrouwen in Sterrenkindje® baby- en kinderuitvaartproducten.

Op dit moment is mijn agenda volledig gevuld. Om de persoonlijke aandacht en zorg te kunnen blijven bieden waar Sterrenkindje® voor staat, nemen wij tijdelijk geen nieuwe opdrachten aan en krijgt de website een volledige update.

Heb je met spoed een kinderuitvaartmand of kist nodig? Dan verwijs ik jou graag door naar Van Wijk Uitvaartkisten. Zij voeren de kindercollectie die wij voor hen hebben ontworpen en helpen je graag verder.

Van Wijk Uitvaartkisten
010 – 450 23 33
info@vanwijkuitvaartkisten.nl
www.vanwijkuitvaartkisten.nl

Dank je wel voor je begrip.