Links

Uitvaartondernemers gespecialiseerd in uitvaarten van baby's 

Karen Admiraal www.buitengewoonafscheid.nl/kinderuitvaarten
Valé Kinderuitvaarten www.valeuitvaartzorg.nl

Linda van Alfen www.lindavanalfen.nl

IMA Afscheidszorg www.ima-afscheidszorg.nl

Andante Uitvaart www.andanteuitvaart.nl

Houvast Uitvaartzorg  www.houvast-uitvaartzorg.nl/

 

 

Wateropbaring - watermethode  

Meer informatie over de watermethode vind je op de website www.watermethode,nl

 

 

Uitvaart op film of livestream
AR Video, gespecialiseerd in het vastleggen van de uitvaart op film, om later terug te kunnen kijken. Maar ook voor de broertjes of zusjes, die op het moment van de uitvaart misschien te jong zijn of nog niet geboren. Arthur en zijn team beiden ook livestream aan, voor vrienden en familie die in het buitenland wonen en de uitvaart niet bij kunnen wonen. www.terugkijkenopeenpassendafscheid.nl

 

 

Afscheidsfotografie
De uitvaart van een baby is zo emotioneel, die soms in een roes voorbijgaat en beelden vervagen. Een afscheidsfotograaf legt de uitvaart vast in warme, sfeervolle, waardige en vooral liefdevolle beelden.  Een paar namen van fotografen:
Renée Krijgsman www.reneekrijgsman.nl
Boukje Canaan www.boukjefotografie.nl
Anouk Paulissen www.zonnestraal-uitvaartfotografie.nl

Annet van der Reijd - Gerretsen www.maxanel-uitvaartfotografie.nl
Evelien Vugs www.momentenvanafscheid.nl
Michelle de Vries www.stimfotografie.nl

 

Vervoer

Uitvaartbakfiets www.uitvaartbakfiets.nl

 

 

Bloemen

Passie Floral van Anneke Douma www.passiefloral.nl

Hartemeisje van Sabina Harteveld  www.hartemeisje.com
Margo Tiemens bloemstylist www.margotiemens.nl

 

 

Rouw

Praktijk Rouw en Verlies www.rouwenverlies.net

Koffertje Troost van Mieke de Nijs, verhuurkoffer prentenboeken, verkoop knuffelpakketjes en workshop creatief rouwen www.koffertjetroost.nl

 

 

Urnen

Lieve Urntjes van Michel Kuipers www.michelkuipers.nl
Nova Memoria van Angela de Vreede www.novamemoria.nl
De Kneedbare Steen van Jorien van Heuvel www.kneedbaresteen.nl
Juffrouw Grafsteen van Diana Veenma www.juffrouwgrafsteen.nl
Heleen de Greef www.heleendegreef.nl

 

 

Voor een blijvende herinnering .... 

Stiltebeeld van Monique Derks voor afdrukjes op ware grootte van handjes en/of voetjes van baby's vanaf een zwangerschapsduur van 14 weken www.stiltebeeld.nl

Hout met passie van Waling Westra, unieke en fraaie houten herinneringsproducten www.houtmetpassie.nl

 

 

(Financiële) ondersteuning, informatie en memoryboxen

Stichting Félice van Juliette Zwaan Zwagemakers maakt  een verdrietig afscheid een beetje mooier  www.stichtingfelice.nl 

 

Stillborn.nl van Tess Daalhuizen biedt kosteloze eerste hulp op alle gebieden aan, wanneer je te maken krijgt meet babysterfte. Je kan Stillborn.nl benaderen voor de meest uiteenlopen vragen (praktische tot contact met lotgenoten. Een medewerker neemt binnen 24 uur contact met je op als je het contactformulier ingevuld hebt. www.stillborn.nl

Stichting Hanne van Marlieke de Steur geeft informatie en maakt memoryboxen voor ouders na overlijden van de baby tijdens de zwangerschap, bij de geboorte of kort daarna www.stichtinghanne.nl 

 

Stille Levens het Kenniscentrum Babysterfte biedt informatie en steun aan ouders, familieleden en zorgverleners bij het overlijden van een baby rondom de geboorte. Op de website staat veel informatie en verschillende informatieboekjes (brochures), die je gratis kan downloaden. www.stillelevens.nl